Nrt Gayrimenkul İnşaat Konya' da 2013 yılından bugüne Emlak, Gayrimenkul Yatırım,  İnşaat Sektörlerinde Hizmet vermektedir.NRT Gayrimenkul İnşaat Ve Gıda Tic. Ltd. Şti. Şirketi 2016 yılında Yönetim Kurulu Başkanı olan Fatih ÇAĞLAR tarafından kurulmuştur. Alanında uzman kadrosuyla Güvenilir ve Profesyonel Emlak Gayrimenkul anlayışıyla sektöründeki ; şehrin daima büyüyerek hedeflerine ilerleyen bir marka değeri olmaya devam etmektedir.

 

         Firmamız NRT GAYRİMENKUL İNŞAAT VE GIDA SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. olarak Profesyonel ve Tecrübeli ekibimizle sizlere Konya Merkez ve Tüm ilçelerinde Kaliteli , Profesyonel , Yenilikçi  ve Güvenilir bir hizmet sunmak için uğraş veriyoruz.

 

        Ekibimiz  ; Alanında Uzman, Güvenilir , Mesleki Yeterlilik Belgelerine sahip , Sektöründeki gelişmeleri takip ederek sürekli güncel kalan bir kadrodan oluşmakta ve  her geçen gün sürekli büyümektedir. 

 

        Geçmişteki çalışmalarımızda olduğu gibi güven ilkesini esas alarak ilerlediğimiz bu sektörde saygın, adından başarıyla söz ettiren, müşteri memnuniyetini dikkate alan bir firma olmak için ekibimizle ; güncel kalarak, yenilikçi yapımızla gayretle çalışıyoruz.

 

 

 

NRT GAYRİMENKUL İNŞAAT VE GIDA TİC. LTD. ŞTİ


Adres : Nişantaş Mahallesi Vatan Caddesi

Selay İşhanı Kat:6 No : 601 Selçuklu KONYA

İletişim :